Scattered Clouds

8°C

Kołobrzeg

1 marca 2024    |    Imieniny: Antonina, Antoni, Albin
1 marca 2024    
    Imieniny: Antonina, Antoni, Albin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Otwarcie euroboiska w Ustroniu [foto]Znamienici goście, wiele prezentów i gratulacji, zawody i atrakcje towarzyszyły niedzielnemu otwarciu euroboiska w Ustroniu Morskim.


102 metry długości i 64 metry szerokości, nawierzchnia z trawy syntetycznej, oświetlenie, drogi dojazdowe i chodniki - to najważniejsze parametry euroboiska, do którego wstęgę przecięto w dzisiejsze popołudnie. Nowy i bardzo nowoczesny obiekt zastępuje stare, piaszczyste boisko treningowe, z którego przez lata korzystali piłkarze „Astry” Ustronie Morskie. Koszt budowy to kwota prawie 3 mln zł, przy czym około 750 tys. dołożyło Ministerstwo Sportu i Turystyki w ramach Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, Programu Rozwoju Regionalnej Infrastruktury Sportowej. Jak mówi wójt Jerzy Kołakowski, eurobisko to nowy rozdział w historii sportu w Ustroniu Morskim. - Taki obiekt pozwala na kreowanie nowych talentów - dodaje.

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama