Overcast Clouds

10°C

Kołobrzeg

4 marca 2024    |    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz
4 marca 2024    
    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

To już 70 lat szkoły w UstroniuSzkoła w Ustroniu Morskim świętowała jubileusz 70-lecia powstania. Był to moment na przypomnienie nie tylko historii szkoły, ale także do zaprezentowania jej osiągnięć.


"Każdy jubileusz to połączenie tradycji z nowoczesnością, doświadczenia z młodością, wspomnień z planami" - czytamy w publikacji wydanej specjalnie z okazji obchodów 70-lecia ustrońskiej szkoły. Uroczystość była pretekstem do odwiedzin szkoły, wspomnień oraz próbą pokazania jej oryginalności. Wspominano o sukcesach uczniów, ciekawych inicjatywach podejmowanych przez nauczycieli i rodziców. Dopisali goście, byli dyrektorzy, emerytowani nauczyciele, absolwenci, rodzice, uczniowie. Święto szkoły było też okazją do otwarcia "Galerii Absolwentów". Są wśród nich znakomici lekarze, architekci, sportowcy, piloci, nauczyciele, prawnicy, pracownicy kultury, ludzie wielu zawodów - rybacy, dziennikarze, urzędnicy, aktorzy, kowale, są ci, którzy prowadzą własną działalność i ci, którzy pracują dla dobra wszystkich mieszkańców naszej gminy.

Nie zabrakło urodzinowego tortu. Jego podziału wśród uczestników imprezy dokonali gospodyni uroczystości - Mariola Ostrowska - dyrektor Zespołu Szkół oraz wójt Jerzy Kołakowski. Jubileuszowi towarzyszyła odświętna atmosfera zbliżającego się Bożego Narodzenia, z kiermaszem świątecznym, loterią fantową i kawiarenką.

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama