22 kwietnia 2024    |    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz
22 kwietnia 2024
    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz

Targi Beauty w HAVET Hotel (w Dźwirzynie)

Z okazji Dnia Kobiet zapraszamy wszystkie Panie na super kobiece wydarzenie, które odbędzie się już 09 marca. Gościem specjalnym i dobrych duchem targów będzie Agnieszka Hyży.

Na tym wyjątkowym święcie piękna połączymy pasję, umiejętności i siłę kobiet. Będziemy rozmawiać, edukować się i wzajemnie inspirować.

Będziecie miały okazję:
•    przetestować kosmetyki marek, z których korzystamy w Natura Spa oraz poznać nasze zabiegi
•    spotkać się ze stylistką fryzur i ekspertką od włosów Anną Malec
•    poznać kolekcję projektantki mody Sary Zalewskiej
•    odkryć nową markę odzieżową LeMoon89
•    porozmawiać z makijażystką i odkryć nowe trendy w makijażu
•    dopasować oprawki i okulary słoneczne z ekspertem z Bloch Optyk
•    przymierzyć piękną, ręcznie robioną biżuterię marki Jungle Dream
•    nauczyć się tworzenia makram
•    poznać fascynującą siłę aromaterapii
•    odkryć wyjątkową moc minerałów

To wszystko przy kieliszku Prosecco, orientalnym bufecie sushi i filiżance wyjątkowych herbatach marki Veertea.

Zabierzcie Przyjaciółkę, Mamę, Sąsiadkę, Koleżankę i razem świętujmy ten wyjątkowy dzień.

Zapraszamy Was serdecznie w sobotę, 09 marca od godziny 12:00.

Targi i spotkania z zaproszonymi przez nas Gośćmi potrwają do godziny 18:00, a tuż po nich zachęcamy Was do wysłuchania inspirującego wykładu stylistki z marki LeMoon89 oraz uczestnictwa w „Wyczesanych warsztatach” Anny Malec

Koszt wstępu na targi wraz z warsztatami to 100pln: https://www.havethotel.pl/oferty-specjalne/vouchery
Szczegóły wydarzenia: https://www.facebook.com/events/906315317468981
Zapraszamy do kontaktu: +94 711 36 50/52/54