Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

16 czerwca 2024    |    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
16 czerwca 2024    
    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Lunche tematyczne w Restauracji Sublima – nowe zestawy

Szef Kuchni restauracji „Sublima” Andrzej Jakomulski przygotował na marzec nowe zestawy 3-daniowych obiadów w dobrej cenie 49 zł.

Tym razem, od poniedziałku do piątku polecamy propozycje z różnych rejonów świata. Zaczynamy oczywiście polskim poniedziałkiem, we wtorki odwiedzimy kulinarnie Włochy, w środy Francję, potem spróbujemy smaków Azji i skończymy piątkowym obiadem w stylu greckim.

Na każdy lunch składają się trzy ciekawe dania oraz kawa lub herbata – do wyboru.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami menu: TUTAJ

Szef kuchni przygotowuje ograniczoną liczbę zestawów na każdy dzień, dlatego sugerujemy wcześniejszą rezerwację stolika.

Rezerwacja:
Tel. +48 94 711 29 29, e-mail: info@restauracjasublima.pl

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama