6 lutego 2023    |    Imieniny: Dorota, Bohdan, Ksenia
6 lutego 2023
    Imieniny: Dorota, Bohdan, Ksenia

LAST MINUTE na manicure i Endermolift w Skanpol SPA!

SKANPOL SPA, w hotelu New Skanpol zaprasza do skorzystania z promocji LAST MINUTE na poniższe zabiegi:
- Manicure hybrydowy 100 zł
(najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 110 zł)
- Endermolift – seria 3 zabiegów (po 30 min. na twarz i szyję ) – 390 zł
(najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 450 zł)

Endermolift jest zabiegiem z zakresu medycyny estetycznej, który odmładza skórę twarzy, dekoltu i biustu. Swojemu działaniu zawdzięcza to, że nazywa się go liftingiem bez skalpela. Efektem zabiegu jest sprężysta, napięta i rozświetlona skóra. Zabieg w naturalny sposób zwiększa syntezę kwasu hialuronowego, spowalnia rozpad włókien kolagenowych oraz pobudza produkcję elastyny.
Więcej informacji o zabiegu, w tym przebieg zabiegu i efekty działania można znaleźć na: https://skanpolspa.pl/endermolift/
UWAGA. Promocja obowiązuje tylko przez 5 dni w terminie 16-20 stycznia 2023.

Jeśli chcesz zarezerwować zbiegi, lub jest coś, o co masz ochotę nas zapytać napisz do nas — chętnie pomożemy: spa@skanpolspa.pl
Aby z nami porozmawiać, zadzwoń: 94 711 29 21
Do zobaczenia w Skanpol SPA!