Broken Clouds

16 czerwca 2024    |    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
16 czerwca 2024
    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna

Poznaj ofertę mieszkań w atrakcyjnej dzielnicy Kołobrzegu

W niezwykle kameralnej dzielnicy gwarnego Kołobrzegu Podczele powstały czteropiętrowe budynki, a w nich luksusowe mieszkania ze słonecznymi balkonami zapewniającymi piękne widoki.

Twórcy Miejskiego Lasu zaspokoili wszelkie wymagania potencjalnych mieszkańców i inwestorów poszukujących mieszkań w Kołobrzegu.

Wykończone według najwyższych, światowych standardów obiekty komponują się z zieloną, naturalną okolicą, tworząc atrakcyjną przestrzeń do życia i pracy.

Złożone z trzech kameralnych budynków mieszkalnych osiedle oferuje także miejsca parkingowe w bezpiecznych i przestronnych halach, do których prowadzą windy i schody wewnątrz budynków.

Mieszkanie nad morzem to marzenie singli, par, rodzin z dziećmi.

Decydując się na mieszkanie w Podczelu, w zielonej dzielnicy Kołobrzegu, można codziennie cieszyć się z bliskości Bałtyku i uzdrowiskowych terenów zielonych. Apartament na sprzedaż może stać się stałym mieszkaniem, ale także miejscem do pracy zdalnej czy siedzibą wakacyjną.

Poznaj ofertę mieszkań w atrakcyjnej dzielnicy Kołobrzegu i skontaktuj się z naszym biurem sprzedaży!

Inwestycja:
KOŁOBRZEG MIEJSKI LAS