Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

16 czerwca 2024    |    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
16 czerwca 2024    
    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Poznaj ofertę mieszkań w atrakcyjnej dzielnicy Kołobrzegu

W niezwykle kameralnej dzielnicy gwarnego Kołobrzegu Podczele powstały czteropiętrowe budynki, a w nich luksusowe mieszkania ze słonecznymi balkonami zapewniającymi piękne widoki.

 Twórcy Miejskiego Lasu zaspokoili wszelkie wymagania potencjalnych mieszkańców i inwestorów poszukujących mieszkań w Kołobrzegu.

 Wykończone według najwyższych, światowych standardów obiekty komponują się z zieloną, naturalną okolicą, tworząc atrakcyjną przestrzeń do życia i pracy.

 Złożone z trzech kameralnych budynków mieszkalnych osiedle oferuje także miejsca parkingowe w bezpiecznych i przestronnych halach, do których prowadzą windy i schody wewnątrz budynków.

Mieszkanie nad morzem to marzenie singli, par, rodzin z dziećmi.

Decydując się na mieszkanie w Podczelu, w zielonej dzielnicy Kołobrzegu, można codziennie cieszyć się z bliskości Bałtyku i uzdrowiskowych terenów zielonych. Apartament na sprzedaż może stać się stałym mieszkaniem, ale także miejscem do pracy zdalnej czy siedzibą wakacyjną.

Poznaj ofertę mieszkań w atrakcyjnej dzielnicy Kołobrzegu i skontaktuj się z naszym biurem sprzedaży!

Inwestycja:
KOŁOBRZEG MIEJSKI LAS
Tel.: +48 500-504-500
E-mail: biuro@kolobrzeg-miejskilas.pl
https://kolobrzeg-miejskilas.pl

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama