Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

16 czerwca 2024    |    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
16 czerwca 2024    
    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Komunikat Zarządu PZD w Koszalinie w sprawie działek przy ul. Wylotowej

Polski Związek Działkowców Okręgowy Zarząd w Koszalinie informuje, ze rozpoczął działania mające na celu przywrócenie zgodnego z prawem funkcjonowania Rodzinnego Ogrodu Działkowego im. Wojska Polskiego w Kołobrzegu przy ul. Wylotowej 77.

PZD jest jedynym podmiotem uprawnionym do zarządzania ogrodem zgodnie z wpisem do księgi wieczystej.

Prosimy o kontakt użytkowników działek w ROD im. Wojska Polskiego do kontaktu z Okręgowym Zarządem PZD w Koszalinie nr tel. 94 342 49 84.

Informujemy, że jakiekolwiek działania osób uzurpujących sobie prawo do zarządzania Ogrodem, w tym zwoływanie zebrań ww imieniu PZD, są niezgodne z prawem. Osoby te działają bez upoważnienia władz Polskiego Związku Działkowców.


Polski Związek Działkowców
Okręgowy Zarząd w Koszalinie
Prezes Zarządu
Marian Sekulski

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama