Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

16 czerwca 2024    |    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
16 czerwca 2024    
    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Wodociągi ograniczają kontakt bezpośredni z klientami

Od 26.01.2022 r. (środa) Spółka „Miejskie Wodociągi i Kanalizacja” Sp. z o.o. w Kołobrzegu z uwagi na wzrost zachorowań na COVID-19 ogranicza kontakt z klientami do formy telefonicznej, elektronicznej i listowej.

Bezpośrednia obsługa interesantów możliwa jest wyłącznie po uprzednim telefonicznym uzgodnieniu terminu z pracownikiem danego działu. W przedsionku Spółki wystawiona jest skrzynka na korespondencję. Obowiązują środki ochrony zdrowia: obowiązkowe noszenie maseczek, dezynfekcja dłoni oraz utrzymywanie bezpiecznego dystansu.

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama