Light rain

16 kwietnia 2024    |    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt
    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do skorzystania z oferty półkolonii zimowych dla dzieci w wieku 6-13 lat ,,Aktywne Zimowisko z MOSIREM". Nasze wieloletnie doświadczenie w zakresie organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży jest gwarancją bezpieczeństwa jak i mile spędzonego czasu na naszych obiektach.

Program zimowiska jest bardzo bogaty i oparty o dużą ilość aktywności fizycznej: m.in. lodowisko, basen, zajęcia ruchowe i inne zabawy. Nie zabraknie również innych form aktywizacji dzieci takich jak warsztaty gliniarskie, muzyczne czy też zajęcia plastyczne.

Nie zabraknie również konkursów z nagrodami. Zapraszamy !

Aktywne Zimowisko 2022 z MOSiR-em. 31 styczeń-11 luty 2022 r. (10 dni roboczych, od poniedziałku do piątku).

Istnieje możliwość wyboru opcji 5 dni roboczych (od poniedziałku do piątku) w terminach:
•    Turnus 31 styczeń-4 luty
•    II.Turnus 7-11 luty

Zapisy:
•    do 20 stycznia 2022r. bądź do wyczerpania wolnych miejsc.

Koszt jednego uczestnika:
•    990 zł. brutto/ za turnus dziesięciodniowy oraz 550 zł. brutto/ za turnus pięciodniowy.
•    w przypadku udziału rodzeństwa udzielona zostanie ulga 30 zł. na każde dziecko.

Wyżywienie:
•    3 posiłki (śniadanie, drugie śniadanie, obiad)

Kontakt:
Recepcja tel. 94 35 51 400
recepcja@mosir.kolobrzeg.pl

Więcej informacji na stronie: http://sport.kolobrzeg.pl/artykul/405/aktywne-zimowisko-z-mosir