18 kwietnia 2024    |    Imieniny: Apoloniusz, Bogusława, Bogusław
18 kwietnia 2024
    Imieniny: Apoloniusz, Bogusława, Bogusław

walentynki kołobrzeg

Chcielibyśmy zaprosić Was w ten romantyczny dzień do naszej klimatycznej kawiarenki Pod Papugami … czy do restauracji na romantyczną kolację ... niestety … jest to wciąż niemożliwe... ale mamy inną propozycję na ten wyjątkowy dzień – wspólny zabieg wellness for 2 z namiastką ulubionych trunków:

*
Kąpiel w secco dla Niej, relaksacyjne płatki pod oczy plus lampka prosecco, a dla Niego autorski masaż relaksacyjny

*
Masaż relaksacyjny olejem kokosowym dla Niej i kąpiel w whisky dla Niego plus szklaneczka trunku

*
Masaż relaksacyjny masłem Shea dla Niej i kąpiel piwna dla Niego plus kufel trunku.

Ceremonia łaźni parowej z glinką Ghasshoul for 2

Czas ok. 30min /150zł

Pomysł na prezent VOUCHER:

Hammam – dwugodzinny rytuał orientalny

Ayurveda – ABHYANGA, UDVARTANA, MUKABHANGA