20 kwietnia 2024    |    Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław
    Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław

Zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 10 lat na zimowe półkolonie kreatywne! Codziennie warsztaty wspierające rozwój kreatywnego myślenia prowadzone przez certyfikowanego trenera TKR™. Oprócz tego jeden ciepły posiłek dziennie, lemoniada, babeczki i owoce do oporu oraz dobra zabawa! Warsztaty plastyczne (kaligrafia, maski weneckie, fascynatory i inne), zabawy z muzyką, wyjście do kina, a na koniec turnusu impreza i rozdanie dyplomów. Zajęcia w godzinach 9.00 - 15.00.
I turnus: 15 - 19.01.2018
II turnus: 22 - 26.01.2018
Koszt jednego turnusu: 450 zł
Zapisy w Babakubie, przez prywatną wiadomość na Facebooku lub pod nr tel. 608 237 677.

Babakuba Dziecięca Strefa Kreatywnej Zabawy to nie tylko półkolonie. Organizujemy także przyjęcia urodzinowe dla dzieci w różnym wieku - oferta jest dopasowana indywidualnie do potrzeb i zainteresowań dzieci. Prowadzimy animacje, warsztaty plastyczne, ale także organizujemy różne spontaniczne akcje, jak „Kocia Chata od Dzieciaka” we współpracy z Fundacją Ogon do Góry, wietrzenie szaf, okolicznościowe sesje fotograficzne dla dzieci (kolejna będzie walentynkowa), nocki dla dzieci, warsztaty dla grup zorganizowanych.
Babakuba to także kawiarnia i wewnętrzny plac zabaw – stworzone z myślą o dorosłych i dzieciach. Jesteśmy miejscem rodzinnym i gościnnym – można wypić u nas dobrą kawę i herbatę, poczytać, zjeść coś słodkiego (ale zdrowego!), zagrać w planszówkę, porozmawiać lub popracować. Do dyspozycji dzieci jest także szafa ze strojami do przebieranek, a zamiast telewizora mamy akwarium.
Podczas zbliżającego się Finału WOŚP zapraszamy wolontariuszy na gorącą herbatę lub kawę!

BABAKUBA Dziecięca Strefa Kreatywnej Zabawy
Kołobrzeg, ul. Obrońców Westerplatte 19/u2