Light rain

20 kwietnia 2024    |    Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław
    Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław

Zielone Osiedle to osiedle hybrydowych domów jednorodzinnych znajdujące się w odległości kilku minut od Kołobrzegu, w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Charzyńskiego. To gwarantuje ci autonomię i możliwość harmonijnego życia w najbardziej komfortowej sypialni Kołobrzegu.

Na osiedlu powstanie około 50 domów o powierzchni 134 i 120 metrów kwadratowych, które realizujemy w technologii tradycyjnej (murowanej) lub drewnianej (modułowej) położonych na działkach 1000m kw

Nasze domy, to domy 21 wieku wybudowane w najnowszej technologii, dostępnej dla Was już dziś. Zasilane są odnawialnymi źródłami energii (instalacja fotowoltaiczna), przy użyciu inteligentnych i ekologicznych materiałów, ogrzewane pompą ciepła. Tradycyjny pobór prądu z sieci miejskiej ograniczony został do minimum. Pozyskana nadwyżka energii elektrycznej może zostać sprzedana do sieci. Zainstalowany system liczników zapewnia użytkownikowi stały wgląd i kontrolę nad ilością prądu pobieranego z sieci oraz wytwarzanego. Cały system opracowano tak, aby zredukować koszty zużycia energii w domu.

To jedyne na rynku domy z tak niskimi kosztami eksploatacji. W dodatku kosztuje nie więcej niż mieszkanie, bo tylko 4.400 zł za mkw.

Własny, ekologiczny i ekonomiczny dom jest naprawdę w zasięgu Twoich finansowych możliwości.

Do obejrzenia dom modelowy
Tel. 500 267 590 i 502 082 936