Broken Clouds

25 kwietnia 2024    |    Imieniny: Marek, Jarosław, Wasyl
25 kwietnia 2024
    Imieniny: Marek, Jarosław, Wasyl

Miejski zgiełk i brak miejsc parkingowych czy hałaśliwi sąsiedzi to coś czego chciałbyś uniknąć wybierając miejsce do mieszkania? Zielone Osiedle to oferta, której szukasz! Mamy propozycję specjalnie dla Ciebie, w dodatku w pełni energooszczędną, która pozwoli ograniczyć twoje wydatki w zakresie utrzymania gospodarstwa domowego.

Zielone Osiedle znajduje się w odległości kilku minut od Kołobrzegu, w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Charzyńskiego. W odległości ok. 4 kilometrów przebiegać będzie droga ekspresowa S6, gwarantując bezpośrednie połączenie ze Szczecinem, Poznaniem, Warszawą czy Wrocławiem. Nad morze będziesz miał tylko 8 kilometrów. To bliżej, niż ci się wydaje! Oferowane przez nas działki budowlane mają 1000 metrów kwadratowych powierzchni. Na osiedlu powstanie ponad 50 domów o powierzchni 134 i 120 metrów kwadratowych, które możemy zrealizować w technologii tradycyjnej, murowanej, lub drewnianej (modułowej).

Nasza oferta jest dla osób ceniących sobie kontakt z naturą, lubiących spokój i harmonię z otoczeniem. Zielone Osiedle to ekologia, zerowe wytwarzanie dwutlenku węgla i zanieczyszczeń. To nie tylko energooszczędność. TO ZEROWE ZUŻYCIE ENERGII. Technologia domu gwarantuje jego energetyczną samowystarczalność. Wyprodukowanie energii elektrycznej na potrzeby twojego gospodarstwa, podgrzanie ciepłej wody dla celów użytkowych czy wreszcie ogrzewanie domu – to wszystko osiągniesz dzięki współpracy z naturą. Naturalnie, to wiąże się z oszczędnością wydatków, które w przypadku wyboru innych technologii powodują, że koszty utrzymania są wysokie. Wybierając Zielone Osiedle, oszczędzasz już na samym początku.

Zielone Osiedle to oaza spokoju i komfortu. To najbardziej prestiżowa sypialnia Kołobrzegu. Gwarantujemy ci pełną obsługę twojej inwestycji. Brak środków do sfinansowania budowy własnego domu nie jest dziś problemem. Nasi doradcy pomogą Ci znaleźć środki zarówno na zakup działki jak i budowę domu. Pozostajemy do twoje dyspozycji przez cały okres kredytowania, służąc radą i pomocą.

Biuro sprzedaży: Dom modelowy Zielone Osiedle tel. 500 267 590,
502 082 936 info@zieloneosiedle.com