Light rain

16 kwietnia 2024    |    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt
    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt

30 kwietnia o godz. 10:00, na kołobrzeskiej plaży Milenium rozpoczyna się coroczny Kołobrzeski Festiwal Zdrowia. Organizator - fundacja Kołobrzeg SPA - zaprasza do udziału w Familijnym Biegu Śniadaniowym, zabawach, konkursach i turniejach odbywających się tego przedpołudnia na plaży.

Celem imprezy jest promocja zdrowego trybu życia, poprzez proste aktywności fizyczne oraz prawidłowe nawyki żywieniowe. Każdy biorący udział w biegu wystartuje w pamiątkowej koszulce i z numerem startowym „1”. Nie jest ważne kto pierwszy dotrze na metę, ważny jest sam udział w biegu. Zgodnie z nazwą, po biegu uczestnicy otrzymają pakiet z energetycznymi i zdrowymi przekąskami oraz wodą w ramach równoległej akcji Żyj Zdrowo.

Program imprezy przewiduje zabawy oraz konkursy na plaży nie tylko dla najmłodszych. Także dorośli będą mieli szansę sprawdzić swoją kondycję np. tańcząc ZUMBę lub skacząc w workach na piasku.

Do udziału w imprezie zaproszeni są wszyscy bez wyjątku: rodziny, uczniowie szkół, seniorzy, mieszkańcy Kołobrzegu i okolic oraz turyści i kuracjusze spędzający majówkę w Kołobrzegu.

Wpisowe: 10zł osoby dorosłe, 5 zł dzieci do 16 r.ż.
Rejestracja Internetowa: www.KolobrzeskiFestiwalZdrowia.pl
Rejestracja osobista, odbiór koszulek oraz numerów startowych:
29 kwietnia (sobota), godz. 16:00 – 19:00, Sanatorium SAN ul. Kasprowicza 17
30 kwietnia (niedziela), godz. 8.00 – 10.00, biuro na plaży przed startem

Organizatorem Familijnego Biegu Śniadaniowego jest fundacja Kołobrzeg SPA, natomiast współorganizatorem Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu. Partnerami wydarzenia są obiekty zrzeszone w Fundacji tj. Sanatorium SAN, Grupa Olymp, Hotel Wellness ProVita, Hotel Aquarius Spa oraz firma DOZ S.A.

Wydarzenie współfinansowane jest ze środków otrzymanych z budżetu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego oraz Urzędu Miasta Kołobrzeg.