Ogłoszenia ***  Sprzedam Gotową Spółkę  (Sprzedam)  ***  zatrudnię kucharza  (Dam Pracę)  ***  Kosa spalinowa husqvarna  (Sprzedam)  ***

ZOBACZ PROGRAM WOŚP W KOŁOBRZEGU

15 stycznia, po raz 25 zabrzmi Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Znamy już plan imprez, jakie będą towarzyszyć temu finałowi w Kołobrzegu.

-8 #1 Wapniak 2017-01-11 10:55
Owsiak i jego żona sami sobie podpisują i wypłacają? Bardzo dużo skserowanych dokumentów z których wynika, że żona owsiaka pobiera pensję od 14.000 do 19.000 złotych

[edit][edit]/co_jerzy_owsiak_i_lidia_nied_wiedzka_owsiak_sami_sobie_podpisuj_i_wyp_acaj
-1 #2 arek a 2017-01-11 11:04
Księża w Caritasie nie kserują nawet ,tylko fałszują podpisy.[edit] warszawa.[edit] /ksieza-caritas u-z-zarzutami-w -gre-wchodza-mi liony-zlotych/v nehr
+8 #3 RickiBalboa 2017-01-11 11:14
a posłowie z PIS-u i inni mają 6 tys zł nieopodatkowane co miesiąc- taka dieta...i jeszcze łajzy szczują i jątrzą
-2 #4 Wapniak 2017-01-11 11:19
Chamskie zachowanie i dlaczego owsiak napuścił na dziennikarza ZOMO, wandalizm, fizyczne zaatakowanie dziennikarza oraz kamerzysty, uszkodzenie kamery podczas konferencji. Dlaczego Mrówka Cała nie wykonała wyroku Sądu i nie udostępnia dokumentacji .Takiego drastycznego filmu jeszcze nie było.

-8 #5 Wapniak 2017-01-11 11:31
Ani grosza na WOŚP. Dlaczego nie daję i nie warto dawać pieniędzy owsiakowi, argumenty w punktach. Pieniądze z WOŚP nie trafiają do chorych dzieci, tylko do „chorych” czyli niedofinansowan ych oraz źle zarządzanych instytucji publicznych, jakimi są szpitale.

[edit]wolna-polska.pl/wiadomosci/dlaczego-nie-daje-owsiakowi-argumenty-w-punktach-3-2014-01
+10 #6 Papniak 2017-01-11 15:36
Cytuję Wapniak:

Nie chcesz nie dawaj i nie pi...er.....do. .l.
-10 #7 Wapniak 2017-01-12 19:42
Wszystkie kompromitujące dokumenty pokazujące przepływ pieniędzy u Jurka O. wsiaka

[edit]www.[edit]/owsiak_za_takie_pieni_dze_jak_kijowski_to_sobie_zapachow_jode_k_do_range_rovera_kupi
-2 #8 arek a 2017-01-12 19:50

"Daremne żale - próżny trud,

Bezsilne złorzeczenia!

Przeżytych kształtów żaden cud

Nie wróci do istnienia.

Świat wam nie odda, idąc wstecz,

Znikomych mar szeregu -

Nie zdoła ogień ani miecz

Powstrzymać myśli w biegu.

Trzeba z żywymi naprzód iść,

Po życie sięgać nowe...

A nie w uwiędłych laurów liść

Z uporem stroić głowę.

Wy nie cofniecie życia fal!

Nic skargi nie pomogą -

Bezsilne gniewy, próżny żal!

Świat pójdzie swoją drogą."
+4 #9 Wexel 2017-01-12 21:02
Cytuję Wapniak:

Danielku, tego juz sie nie da leczyc chyba, co?
+8 #10 San Escobar 2017-01-13 13:18
nie chcesz wspierać WOŚP to wyjedź do San Escobar. Tam jest miło i przytulnie a żadne Owsiaki się po ulicy nie szwendają.
+6 #11 Współczuje. 2017-01-13 17:56
Cytuję Wapniak:

Wapniak jesteś żałosnym sfrustrowanym, nie dumnym z Polski wyborcą PIS. Współczuję.
+1 #12 Oj musi boleć 2017-01-13 17:57

ależ dajesz...pisiak om
-9 #13 brunet 2017-01-13 19:09
Spór czy dawać Owsiakowi jest bez sensu.Osobiście już nie angażuję się w zbiórkę ani nie wrzucę grosza do puszki,ale ciesze się że są jeszcze naiwni bo zawsze te ok.50% trafi do szpitali i może kiedyś (oby nie )skorzystam.Pro szę tylko samorządy żeby pieniądze przeznaczane na imprezę Owsiaka ,wpłaciły na konto naszego szpitala.Myślę że będzie większa korzyść dla mieszkańców naszego powiatu.
-1 #14 A 2017-01-15 10:49
Nie piszcie głupot,nie chcecie nie dawajcie
-1 #15 Mieszkanka 2017-01-15 11:26
Nie chcesz nie wrzucaj. Nie pomagasz, nie przeszkadzaj i tyle dla tych szukających czegokolwiek na Owsiaka. Moje dziecko skorzystało ze sprzętu WOŚP i nie interesuje mnie żaden hejt, ja do puszki wrzucę. Natomiast dla przeciwników mam jedno - nie chcecie nie wrzucajcie, ze sprzętu nie korzystajcie, ale przede wszystkim nie przeszkadzajcie . Poczytajcie ksiażkę w tym czasie lub gazetę a nie wypisujecie tu wszystko to, co już od 25 lat jest wypisane.
-1 #16 Sssak 2017-01-15 15:42
Cytuję Mieszkanka:
Nie chcesz nie wrzucaj. Nie pomagasz, nie przeszkadzaj i tyle dla tych szukających czegokolwiek na Owsiaka. Moje dziecko skorzystało ze sprzętu WOŚP i nie interesuje mnie żaden hejt, ja do puszki wrzucę. Natomiast dla przeciwników mam jedno - nie chcecie nie wrzucajcie, ze sprzętu nie korzystajcie, ale przede wszystkim nie przeszkadzajcie. Poczytajcie ksiażkę w tym czasie lub gazetę a nie wypisujecie tu wszystko to, co już od 25 lat jest wypisane.

Od siebie dodam tylko żebyście również nie korzystali ze sprzętu,oraz ludzi których wyszkoliła fundacja.
-1 #17 nina 2017-01-15 17:53
Nie musisz nie dawaj ale nie życzę CI tego co my przeszliśmy z naszym ukochanym wcześniakiem, gdyby nie sprzęt właśnie od WOPŚ ON BY NIE ŻYŁ!! Więc zachowajcie swoje niczym nie poparte oskarżenia dla siebie , bo nie wiecie o czym mówicie.
-1 #18 Tadeusz_Antczak 2017-01-15 20:34
Jesteś przeciwny WOŚP? Jeżeli trafisz do szpitala, koniecznie zaznacz, żeby nie ratowali Ci życia aparaturą z WOŚP.