Broken Clouds

18 kwietnia 2024    |    Imieniny: Apoloniusz, Bogusława, Bogusław
18 kwietnia 2024
    Imieniny: Apoloniusz, Bogusława, Bogusław

Dom Weselny SONATA to miejsce, gdzie każda impreza pozostanie w naszej pamięci. Organizacja przyjęć i imprez okolicznościowych to nasza domena. Sylwester 2016/2017 to oferta dla tych, którzy chcą spędzić wyjątkowy wieczór z muzyką na żywo i rewelacyjnym menu. Sprawdź i zarezerwuj już dziś!

Obiad powitalny:
Krem dyniowy ze świeżym imbirem

Polędwiczki wieprzowe zawijane boczkiem wędzonym z sosem borowikowym, krokiecikami ziemniaczanymi oraz bukietem warzyw gotowanych

Panna cotta z owocami leśnymi

Zimne przystawki:

Rostbef pieczony po angielsku na sałatce z czerwonej fasoli
Vol-au-vent z pastą z tuńczyka i łososia wędzonego
Tortilla z kurczakiem i sosem czosnkowym
Tatar ze śledzia na grzance
Sałatka brokułowa z kurczakiem i prażonymi migdałami

Gorące potrawy:

Gulaszowa z dziczyzną