menu

W świetnej lokalizacji Apartament w Kołobrzegu

Cena: 587000 PLN 587000 PLN
Numer telefonu 575982872
Wystawia ogłoszenie (imię/nick): osoba prywatna
E'mail: lj@2.pl
Dodane 2021-09-10 18:07:45

Opis

Sprzedam znajdujący się w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Kołobrzegu w MIODOWYM DOMU dwu pokojowy apartament z balkonem o powierzchni ok.43m2. Apartament nigdy nie był wynajmowany. Doskonała lokalizacja sprawia , że do wszystkich atrakcji KURORTU: ośrodki sanatoryjne, plaża, molo, latarnia morska, korty tenisowe, dworzec PKP, PKS, promenady, placu zabaw, średniowiecznej starówki-centrum można dotrzeć w kilka minut. Do najpiękniejszej nadmorskiej trasy rowerowej to zaledwie 400m. Lokal mieszkalny składa się z jednego pokoju z aneksem kuchennym, przedpokoju, pokoju i łazienki oraz pomieszczenia przynależnego, komórki lokatorskiej. Mieszkanie słoneczne z wystawą okien południowo - wschodnią. Apartament jest w pełni umeblowany i wyposażony, gotowy do zamieszkania, bez wkładu finansowego. Budynek wyposażony jest w dwie cichobieżne i nowoczesne windy dostosowane dla osób niepełnosprawnych. Usytuowany jest na działce o powierzchni ok.80 ary cały ogrodzony zamykany bramami wjazdowymi na pilota zarówno od strony ul. Okopowej jak też i od strony ul. Unii Lubelskiej. W środku miejsca postojowe wyłącznie dla mieszkańców. Ponadto w hali garażowej są trzy rowerownie-pomieszczenia na rowery.
W budynku zamontowany został system jednego klucza który umożliwia dostęp do wejścia do budynku, rowerowi, śmietnika, pomieszczeń w których zlokalizowane są komórki lokatorskie, hali garażowej.
W budynku zamontowany jest system ppoż. oraz klimatyzacja.
Oferta idealna pod inwestycję jak i do prywatnego zamieszkania.
Pełna własność, bez żadnych obciążeń udział w nieruchomości wspólnej- którą stanowi działka, rowerownie, urządzenia.
Bardzo niski koszt utrzymania 332 zł plus tylko energia według zużycia.
Wydanie nieruchomości: do uzgodnienia.
Zapraszam tel. 575982872

Informacje dodatkowe

Stan bardzo dobry
Sposób dostarczenia nie dotyczy

Lokalizacja

Kołobrzeg, Zachodniopomorskie
Unii Lubelskiej

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 2769
Wyświetlony: 133
Wygasa: 2021-09-24 18:07:45
W kategoriach: Sprzedam

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.