menu

Zatrudnie pracownika sezonowego

Numer telefonu 696011656
Wystawia ogłoszenie (imię/nick): YBS
E'mail: ybsbiuro@gmail.com
Dodane 2020-03-25 16:53:04

Opis

Oferta pracy sezonowej
Obowiązki: Obsługa sklepu, obsługa sprzedaży, sprzedaż towarów,
Wymagania: Aktualna książeczka zdrowia, osoba nie karana, pełnoletnia, z pełną zdolnością do czynności prawnych,
Warunki pracy: Sklep spożywczo-przemysłowy na terenie ośrodka wczasowego w Kołobrzegu, praca sezonowa, minimalny okres zatrudnienia 2 miesiące (okres lata lipiec sierpień), maksymalny okres zatrudnienia 4 miesiące (w okresie maj-sierpień), umowa zlecenie lub umowa o pracę na czas określony, do ustalenia przez strony. Pracodawca gwarantuje szkolenie wewnętrzne z zakresu BHP oraz obsługi sprzedaży. Minimum 160 godzinny miesiąc pracy, możliwość dodatkowych godzin pracy w zależności od rodzaju i warunków umowy, stawka netto 16,25 zł/godz (podstawa 2600,00 zł/na rękę), dodatkowo premia uznaniowa od 5% za sumienność i rzetelność pracownika, praca w systemie zmianowym, pozostałe informacje drogą email. Pracodawca zastrzega sobie prawo do określenia i wprowadzenia w warunkach przyjętej przez strony umowy, okresu próbnego dla pracownika.
Pracodawca jest przygotowany i nie obligatoryjnie może udostępnić w sposób odpłatny zakwaterowanie oraz wyżywienie na terenie ośrodka co podlega osobnym ustaleniom. Powyższe ogłoszenie nie stanowi oferty pracy do czasu dokonania stosownych uzgodnień i zapisów w myśl kodeksu cywilnego.
Uwaga!!! Zalecany kontakt e-mail, ybsbiuro@gmail.com

Lokalizacja

Kołobrzeg, Zachodniopomorskie
IV Dywizji Wojska Polskiego

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 2236
Wyświetlony: 574
Wygasa: 2020-04-29 17:53:04

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.