menu

Praca w Seaside Park Hotel

Numer telefonu 532727071
Wystawia ogłoszenie (imię/nick) Seaside Park Hotel
E'mail gizela.zadlo@seasidepark.pl
Dodane 2021-09-27 12:44:15

Opis

Słyszeliśmy, że szukacie pracy nad morzem? Spójrzcie na to – najnowsza #pracówka z branży Hotelarskiej jest na wyciągnięcie ręki. Szczegóły poniżej!

My – czyli Seaside Park Hotel, chcemy Cię poznać! Rozwijamy żagle na Kołobrzeskiej scenie rekrutacji i szukamy ludzi otwartych na nowe wyzwania, tych z doświadczeniem i bez doświadczenia – nawet Hilton najpierw pracował na Recepcji ?.

Stawiamy na ludzi, którzy mają chęć do pracy i nauki, nie boją się kontaktów z klientem, mają w sobie śmiałość do podejmowania samodzielnych decyzji, ale ponadto szukają stabilnego zatrudnienia. Pomożemy Ci w asymilacji, przeszkolimy, ułożymy grafik uwzględniający Twoje potrzeby, a na koniec nakarmimy w naszej pracowniczej kantynie.

Aktualnie dopełniamy nasz zespół, więc nowe miejsce na pokładzie znajdziemy dla:
- Kelner/ka
- Barman/ka
- Recepcjonista/ka SPA
- Masażysta/ka
- Fizjoterapeuta/tka
- Kosmetyczka
- Animatorka

Jeżeli chcesz rozwijać się w pracy związanej z nowoczesną obsługą klienta lub znasz kogoś kontaktowego, kto szuka pracy i dobrze by się w tym odnalazł, to nie krępuj się i skontaktuj się z naszym działem zatrudnienia – gizela.zadlo@seasidepark.pl

Lokalizacja

Kołobrzeg, Zachodniopomorskie
Wschodnia 20

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 2785
Wyświetlony: 259
Wygasa: 2021-11-01 11:44:15
W kategoriach: Dam Pracę

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.