menu

Praca w Seaside Park Hotel

Numer telefonu 532727071
Wystawia ogłoszenie (imię/nick): Seaside Park Hotel
E'mail: gizela.zadlo@seasidepark.pl
Dodane 2021-09-03 09:03:16

Opis

PRACA - DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU
- Seaside Park Hotel w Kołobrzegu

DOŁĄCZ DO NAS! Oferujemy komfortowe warunki pracy, elastyczny grafik i umowę dostosowaną do TWOICH potrzeb. Aktualnie poszukujemy osób na takich stanowiskach, jak:

- Barman
- Kelner à la carte
- Recepcjonista/ka
- Recepcjonistka SPA
- Masażysta/ka
- Kosmetyczka
- Pokojowe
- Pracownik hotelowy (houseman)

Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:
gizela.zadlo(małpa)seasidepark.pl

wraz z dopiskiem:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) prowadzonego przez Hotel Management Services Sp. z o.o. z siedzibą ul. Konstruktorska 11, 02-673 Warszawa”

KLAUZULA INFORMACYJNA:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Hotel Management Services Sp. z o.o. z siedzibą, ul. Konstruktorska 11, 02-673 Warszawa. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji przez Administratora Danych. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą pracownicy Administratora Danych. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od Administratora dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeśli Pani/Pana zdaniem przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich nie podanie uniemożliwi Pani/Panu udział w procesie rekrutacji. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia procesu rekrutacji.

Lokalizacja

Kołobrzeg, Zachodniopomorskie
Wschodnia 20

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 2764
Wyświetlony: 166
Wygasa: 2021-09-17 09:03:16
W kategoriach: Dam Pracę

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.