Overcast Clouds

17°C

Kołobrzeg

23 czerwca 2024    |    Imieniny: Wanda, Józef, Albin
23 czerwca 2024    
    Imieniny: Wanda, Józef, Albin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

rotary,kołobrzegRotary Club Kołobrzeg przekazał na rzecz budowy kołobrzeskiego hospicjum kwotę ponad 20 tys. zł. Otwarto też wystawę prac artystów.


Powyższą kwotę członkowie Rotary Club uzbierali podczas ubiegłorocznego XI Balu Charytatywnego. We wtorek, podczas otwarcia wystawy artystów wspierających działalność Rotary: Romualda Wiśniewskiego, Dariusza Kalety, Roberta Gauera, Dariusza Swosińskiego oraz Miłosza Kowalewskiego, przekazano czek stowarzyszeniu "Victoria". Wystawa jest do obejrzenia w hotelu "Ikar Plaza" w ramach tegorocznego, dwunastego już Balu Charytatywnego. Środki zebrane z tegorocznej akcji zostaną przeznaczone na remont i zakup pomocy dydaktycznych dla Oddziału Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dzieci z Autyzmem i Pokrewnymi Zaburzeniami w Szkole Podstawowej Nr 5 im. Jana Pawła II w Kołobrzegu.

 

rotary,kołobrzeg

rotary,kołobrzeg

rotary,kołobrzeg

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama