Overcast Clouds

17°C

Kołobrzeg

23 czerwca 2024    |    Imieniny: Wanda, Józef, Albin
23 czerwca 2024    
    Imieniny: Wanda, Józef, Albin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

eleni,kołobrzegHelena Dzoka, znana jako Eleni, zgromadziła na swoim piątkowym koncercie w bazylice tłumy słuchaczy. To jej pierwszy występ w tej świątyni.


Kolędy śpiewane przez Eleni po dziś dzień towarzyszą w okresie świątecznym w wielu polskich domach, odkąd artystka w 1986 roku nagrała swój pierwszy świąteczny krążek. W piątek, artystki można było posłuchać na żywo w Bazylice Mariackiej. Na koncercie pojawiło się wielu mieszkańców i przebywających w czasie noworocznym w naszym mieście kuracjuszy i turystów. NIe obyło się bez gromkich braw dla znanej artystki. Koncert zorganizowało Regionalne Centrum Kultury we współpracy z Parafią Mariacką.

 

eleni,kołobrzeg

eleni,kołobrzeg

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama