Overcast Clouds

17°C

Kołobrzeg

23 czerwca 2024    |    Imieniny: Wanda, Józef, Albin
23 czerwca 2024    
    Imieniny: Wanda, Józef, Albin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

darek,jakubowski,wystawa,kołobrzegW Regionalnym Centrum Kultury odbył się wernisaż prac Darka Jakubowskiego. Jego autorską wizję naszego miasta znamy doskonale z Facebooka.


Ptaki i ptaszki w różnej postaci, odsłonie i odmianie dominują na pracach Darka Jakubowskiego, a zwłaszcza mewy. Nie brakuje również postaci z bajek i komiksów. Wszystko to tworzy wizje niezwykle realistyczne, ale o zabarwieniu humorystycznym, zawsze zaskakującym. Jak napisał jeden z naszych czytelników w komentarzu do komentarzy w kampanii wyborczej: "Dobrze że na fejsie jest Profil Mariana, jest gdzie się odkazić".

Darek Jakubowski jest grafikiem. Na co dzień spotkać go możemy w Wydawnictwie "Kamera". To tam dokonywał swoich pierwszych fotomontaży, które spotkały się z niezwykle życzliwym przyjęciem przez internautów. I tak się zaczęło. Wystawę prac można oglądać w holu Regionalnego Centrum Kultury do 12 stycznia.

 

darek,jakubowski,wystawa,kołobrzeg

darek,jakubowski,wystawa,kołobrzeg

darek,jakubowski,wystawa,kołobrzeg

darek,jakubowski,wystawa,kołobrzeg

darek,jakubowski,wystawa,kołobrzeg

darek,jakubowski,wystawa,kołobrzeg

darek,jakubowski,wystawa,kołobrzeg

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama