Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

21 czerwca 2024    |    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz
21 czerwca 2024    
    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

tolerancja,koncertW Hali Millennium odbył się V Przegląd Twórczości Osób "Którym Wędruje Się Trochę Trudniej" organizowany corocznie przez Małgorzatę Szmidt.


Szkoła Podstawowa Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II po raz kolejny brała udział w tej ciekawej imprezie. Koordynatorem i opiekunem reprezentacji szkoły jest od kilku lat  Milena Garbacz-Zatorska – psycholog szkolna, która corocznie przygotowuje grupę uczniów do występu.

Szkołę w tym roku reprezentowali uczniowie z klas I-VI :

1. Jakub Jędrzejewski
2. Dawid Olczak
3. Jakub Figura
4. Martyna Celuch
5. Michał Jamro
6. Agata Kramarz
7. Agata Zuziak
8. Diana Dudek
9. Patryk Kalinowski
10. Małgorzata Chlebos

Grupa uczniów zaprezentowała piosenkę Stanisława Sojki pt. „Tolerancja”. Hasłem przewodnim szkoły był transparent „ Przybij piątkę tolerancji”.

 

tolerancja,koncert

tolerancja,koncert

tolerancja,koncert

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama