Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

21 czerwca 2024    |    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz
21 czerwca 2024    
    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

rck,gala,kultury,kołobrzegW Regionalnym Centrum Kultury im. Z. Herberta odbyła się Gala Kultury. Przed kołobrzeską publicznością wystąpił znany tenor - Jacek Wójcicki.


Od stycznia do października 2014 roku Regionalne Centrum Kultury zrealizowało niemal 340 imprez, w których udział wzięło ponad 102 tysiące ludzi. W Kołobrzegu w tym czasie odbyły się 83 koncerty. Zorganizowano 39 spektakli, 33 warsztaty. Otwarto 16 wystaw i wyemitowano 97 filmów. A to tylko część pracy pracowników RCK, którym za wkład w działania jednostki kultury dziękował dziś dyrektor Tadeusz Kielar.

rck,gala,kultury,kołobrzeg

rck,gala,kultury,kołobrzeg

rck,gala,kultury,kołobrzeg

rck,gala,kultury,kołobrzeg

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama