Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

21 czerwca 2024    |    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz
21 czerwca 2024    
    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

muzeum,kołobrzegW gotyckiej kamienicy przy ul. Emilii Gierczak, należącej do Muzeum Oręża Polskiego odbył się wernisaż wystawy pt. "Kamuflaż czyli sztuka znikania".


Przed kamienicą zatrzymywali się zaciekawieni przechodnie. Podchodzili kolejni, gdy swój krótki wykład na temat kamuflażu i jego ewolucji w doktrynie wojskowej od okresu I wojny światowej wygłaszał redaktor Bogusław Wołoszański, który przyjechał do Kołobrzegu na otwarcie tej czasowej ekspozycji w Muzeum Oręża Polskiego. Wystawę otworzył starostwa Tomasz Tamborski.

Wewnątrz budynku można zobaczyć m.in. mundury, wyposażenie żołnierzy, ciekawą niemiecką siatkę maskującą, a także specjalnie wykonany okop wraz z artefaktami.

 

muzeum,kołobrzeg

muzeum,kołobrzeg

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama