menu
Ogłoszenia ***  Sprzedawca New Balance  (Dam Pracę)  ***  Sprzedam naszyjnik Swarovskiego  (Sprzedam)  ***  Remont  (Usługi)  *** 

Śpiewali kolędy w Klubie Wojskowym (video)

informacje kołobrzeg, kolędy, klub garnizonowy, mayolW Klubie Wojskowym 8 Batalionu Remontowego w Kołobrzegu odbyły się  eliminacje regionalne do Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek.


W eliminacjach wzięło udział 46 podmiotów wykonawczych z następujących miejscowości: Gdańsk, Wejherowo, Słupsk, Koszalin, Białogard, Kołobrzeg, Ustka, Darłowo, Szczecinek, Szczecin. Wykonawców oceniało jury w składzie: Adam Herbowski, Stanisław Kaźmierczak, Krzysztof Subocz. Jury zakwalifikowało do finału Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek  w Będzinie koło Katowic następujących wykonawców:
1. Schola Liturgiczna „POCO FORTE” ze Szczecina
2. Zespół wokalny „ART’N VOICE z Wejherowa
3. Zespół wokalny „MAYOL” z Klubu Wojskowego w Kołobrzegu
4. Tercet wokalny „MAYOL” z Klubu Wojskowego w Kołobrzegu

Finał odbędzie się w dniach 16-19 stycznia 2014 roku.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.