Ogłoszenia ***  Sprzedawca New Balance  (Dam Pracę)  ***  Sprzedam naszyjnik Swarovskiego  (Sprzedam)  ***  Remont  (Usługi)  ***

Śpiewali kolędy w Klubie Wojskowym (video)

informacje kołobrzeg, kolędy, klub garnizonowy, mayolW Klubie Wojskowym 8 Batalionu Remontowego w Kołobrzegu odbyły się  eliminacje regionalne do Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek.

W eliminacjach wzięło udział 46 podmiotów wykonawczych z następujących miejscowości: Gdańsk, Wejherowo, Słupsk, Koszalin, Białogard, Kołobrzeg, Ustka, Darłowo, Szczecinek, Szczecin. Wykonawców oceniało jury w składzie: Adam Herbowski, Stanisław Kaźmierczak, Krzysztof Subocz. Jury zakwalifikowało do finału Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek  w Będzinie koło Katowic następujących wykonawców:
1. Schola Liturgiczna „POCO FORTE” ze Szczecina
2. Zespół wokalny „ART’N VOICE z Wejherowa
3. Zespół wokalny „MAYOL” z Klubu Wojskowego w Kołobrzegu
4. Tercet wokalny „MAYOL” z Klubu Wojskowego w Kołobrzegu

Finał odbędzie się w dniach 16-19 stycznia 2014 roku.