menu
Ogłoszenia ***  Sprzedawca New Balance  (Dam Pracę)  ***  Sprzedam naszyjnik Swarovskiego  (Sprzedam)  ***  Remont  (Usługi)  *** 

Gala w Regionalnym Centrum Kultury

informacje kołobrzeg, gala, rck, kulturaRCK im. Zbigniewa Herberta jak co roku podsumowało mijający rok w kulturze, zrealizowane wydarzenia, imprezy i eventy. Było się czym pochwalić.


W sali widowiskowej RCK zgromadzili się przedstawiciele środowisk kulturalnych, mecenasi kultury oraz samorządowcy. Dyrektor RCK, Tadeusz Kilelar podsumował mijający 2013 rok w tym, co w kołobrzeskiej kulturze z inicjatywy RCK oraz we współpracy z tą instytucją się działo, a więc przede wszystkim ogólnopolskie i międzynarodowe festiwale, w tym Muzyka w Katedrze, Interfolk, Sensacyjne Lato Filmów czy RCK PRO JAZZ, ale także imprezy związane z ruchem amatorskim, wspierające chociażby lokalny ruch artystyczny. Nie można tu pominąć innego ważnego zjawiska, jakim jest Galeria Sztuki Współczesnej, kierowana przez artystę o ogólnopolskim już formacie, jakim jest Dariusz Kaleta. Podziękowano wszystkim tym, którzy kulturę wspierają, a więc samorządowcom na czele z prezydentem Januszem Gromkiem, mecenasom kultury i mediom.

 

informacje kołobrzeg, gala, rck, kultura

informacje kołobrzeg, gala, rck, kultura

informacje kołobrzeg, gala, rck, kultura

informacje kołobrzeg, gala, rck, kultura

informacje kołobrzeg, gala, rck, kultura

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.