Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

27 lutego 2024    |    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
27 lutego 2024    
    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

wystawa morskaBogusława Sołtys, wychowawczyni w Internacie Zespołu Szkół Morskich im. Polskich Rybaków i Marynarzy, przeprowadziła zajęcia plastyczne dla młodzieży. Ich efektem jest wystawa otwarta w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji. Na ekspozycji na 1 piętrze MOSiR-u znalazło się zaledwie 14 dzieł spośród niemal 200. Przedstawiają tematyką morską, zasadniczo skupiając się na statkach, zwłaszcza dawnych żaglowcach.
- Nie jesteśmy ośrodkiem kultury - mówi Andrzej Bejnarowicz, dyrektor MOSiR. - Udało nam się spopularyzować naszą małą galerię i cieszę się, że tym razem służy młodym i utalentowanym ludziom.
Z zapowiedzi dyrektora Bejnarowicza wynika, że kolejną wystawą będzie zbiór fotografii autorstwa Jerzego Patana.

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama