Ogłoszenia ***  Sprzedawca New Balance  (Dam Pracę)  ***  Sprzedam naszyjnik Swarovskiego  (Sprzedam)  ***  Remont  (Usługi)  ***

Sukcesy na Festiwalu Piosenki Żołnierskiej

informacje kołobrzeg, festiwal, piosenki, żołnierskiejW Kosakowie koło Gdyni odbył się VII Festiwal Piosenki Żołnierskiej. Kołobrzeg reprezentowali wokaliści  Klubu Wojskowego 8 Batalionu Remontowego.

W kategorii studenci – dorośli – soliści II miejsce zdobyła Jolanta Wójcik – Oszmaniec, która reprezentowała  Klub Wojskowy 8 batalionu remontowego w Kołobrzegu, natomiast tercet wokalny „Mayol” w składzie: Paulina Derewońko, Edyta Karczewska, Jolanta Wójcik Oszmaniec Klubu Wojskowego 8 Batalionu Remontowego zdobyły nagrodę główną – Grand Prix (złoty buzdygan), jako najlepszy podmiot wykonawczy VII Festiwalu Piosenki Żołnierskiej – Kosakowo 2013.

informacje kołobrzeg, festiwal, piosenki, żołnierskiej