menu
Ogłoszenia ***  Sprzedawca New Balance  (Dam Pracę)  ***  Sprzedam naszyjnik Swarovskiego  (Sprzedam)  ***  Remont  (Usługi)  *** 

Odtajniona legenda detektywistyki

informacje kołobrzeg, rutkowski, książkaPochodzący z Trzebiatowa - Krzysztof Pyzia, jest autorem książki o detektywie Krzysztofie Rytkowskim, która ukaże się na rynku już 16 października.


Rutkowski - to nazwisko budzi kontrowersje. Najbardziej rozpoznawalny detektyw wciąż wywołuje skrajne emocje wśród milionów Polaków. To człowiek wyrazisty, bezkompromisowy, odważny i lubiący ryzyko. Kocha rozgłos i kobiety. Bryluje w mediach jak ryba w wodzie, mimo ich nieustającej krytyki. Jaki naprawdę jest Krzysztof Rutkowski? Która część jego medialnego wizerunku jest prawdą, a która kreacją? Co sprawiło, że stał się tak sławny?

Odpowiedzi na te i wiele innych pytań będzie można znaleźć w pierwszej od wielu lat książce o Rutkowskim. Jest ona owocem wielu godzin szczerych rozmów, które Krzysztof Pyzia odbył z najsłynniejszym polskim detektywem. W słowniczku polsko-rutkowskim znajdują się kultowe już zwroty, którymi detektyw posługuje się na co dzień. Jeśli ktoś chce się dowiedzieć, dlaczego lepiej być kozakiem niż leszczem, do czego służy kwadrat, skąd w domu Rutkowskiego wzięły się pozłacane krzesła i z czego składa się Zestaw Rutkowskiego, powinien przeczytać październikową premierę książkową. A gdyby tego było mało, Krzysztof Rutkowski ma też kilka rad jak zabezpieczyć samochód przed kradzieżą, gdzie nie chować pieniędzy i jak sprawić, by dom stał się bezpieczny.

Krzysztof Pyzia - DETEKTYW RUTKOWSKI. PRAWDZIWA HISTORIA.
PREMIERA KSIĄŻKI: 16.10.2013 r., do kupienia w Empikach w całej Polsce i innych dobrych księgarniach, a także przez Internet.

informacje kołobrzeg, rutkowski, książka

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.