Few Clouds

4°C

Kołobrzeg

20 kwietnia 2024    |    Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław
20 kwietnia 2024    
    Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, MzE, mieżecki, hip-hop, trzebiatówBartłomiej Mieżecki z Trzebiatowa nagrał swój pierwszy teledysk do utworu "Pytania bez odpowiedzi". We wtorek odbyła się premiera tego videoklipu.


MzE, a właściwie Bartłomiej Mieżecki. Dwudziestoletni raper z Trzebiatowa, który w muzyce siedzi około czterech lat. Jeden z członków zespołu hip-hopowego Stylja. Na swoim koncie ma kilka koncertów, w tym supportów przed znanymi osobistościami rapu. Ty razem, na oficjalnym kanale wytwórni Darkonia-Records oraz stronie www.hip-hop.pl pojawił się jego pierwszy oficjalny teledysk do utworu "Pytania bez odpowiedzi", w którym za warstwę muzyczną odpowiada Łukasz "Kokal" Kacprzak, a scratche dorzucił DJ Nambear.

Utwór jest dość poważnym i ciężkim utworem, który mówi dużo o dzisiejszym świecie. Teledysk powstał we współpracy z panem Maciejem Krzak z gryfickiego Essence-Film. Ujęcia do klipu nagrywane były w różnych miejscach w Trzebiatowie, np. cmentarz, zabytkowa część miasta, miejsca poza samym zabudowaniem oraz Mrzeżynie (port). Wątkiem przewijającym się w klipie jest krzesło, które jest miejscem na pytania. Pojawia się na początku, na placu zabaw, a na końcu stoi ono w jednej z alejek cmentarza, co symbolizuje upływ całego życia. Zapraszamy serdecznie do sprawdzenia.Wydawca: Darkonia Records
Artysta: Mze
Producent: Kokal
DJ Produkcja: DJ Nambear
Ekipa Filmowa: EssenceFilm
Wsparcie: Fonografika

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama