menu
Ogłoszenia ***  Sprzedawca New Balance  (Dam Pracę)  ***  Sprzedam naszyjnik Swarovskiego  (Sprzedam)  ***  Remont  (Usługi)  *** 

Trwa II Kołobrzeski Festiwal Filmowy

informacje kołobrzeg, lato, filmy, festiwalSensacyjne Lato Filmów w pełni. Obok projekcji filmów, odbywają się spotkania z aktorami oraz dyskusje o polskim filmie, zwłaszcza sensacyjnym.


Festiwal cieszy się dużym zainteresowaniem fanów polskiego kina sensacyjnego, zwłaszcza, że w tegorocznym repertuarze nie brakuje tegorocznych hitów, jak na przykład "Drogówka". Świetna była także dyskusja o filmie "Układ zamknięty". Gwiazdy po mieście oprowadza osobiście prezydent Janusz Gromek. A dziś, dla wytrwałych na Plaży Centralnej - Nocny Maraton Filmowy, a w nim: "Hitman: wyzwanie", "Panic button", "Syrena" i "Rekin cycojad".

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.