Few Clouds

11°C

Kołobrzeg

21 maja 2024    |    Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin
21 maja 2024    
    Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, thomas, grottoW ostatnim czasie pojawił się teledysk do najnowszego singla „Senza Scampo” Thomasa Grotto. Zachęcamy do obejrzenia wraz z klipem zza kulis...


Kołobrzeżanin włoskiego pochodzenia występował w takich programach, jak „SZANSA NA SUKCES „ czy „X FACTOR”. Niespełna tydzień od premiery, która odbyła się na znanym portalu społecznościowym Facebook, klip obejrzało prawie 25 tysięcy osób. Pomysłodawcą i  reżyserem   teledysku był pochodzący z Kołobrzegu, a  mieszkający na co dzień w Berlinie fotograf Jakub Tryniszewski. Jest on również autorem zdjęć do nowej płyty artysty. Przygotowania do teledysku trwały ponad miesiąc.

Współautorami całego przedsięwzięcia były takie osoby  jak Marek Lubacz( kamera-montaż), Studio BARBAB Anna Maj, Martyna Sienkiewicz (make up), Studio ArtFryz Agnieszka Kuchna (stylizacja włosów), VSDS Małgorzata Grotto, Paulina Borkowska (modelka-tancerka), Marta Kacprzyk-Glazik (fotomodelka), Martyna Bardecka, Ula Szymanowska, Diana Gilińska oraz asystenci: Dariusz Dąbrowski oraz Piotr Cholewski. Realizacja teledysku odbyła się w Klubie Garnizonowym w Kołobrzegu. Piosenka „Senza Scampo” została napisana przez Anni Pasqualotto (tekst w wersji polskiej jest dostępny pod teledyskiem na znanej witrynie internetowej  YouTube). Realizacja odbyła się w katowickim studiu nagrań Cofeina Studio (Kasia Kosmo, Juliusz Greń), gdzie autorem muzyki była Kasia Kosmo. Jedną z wielu osób tworzących to nagranie był znany z zespołu „FEEL” gitarzysta Paweł „ Pavulon” Pawłowski.

Równocześnie z teledyskiem nagrany został  film z kulis powstawania klipu, który pokazuje świetną atmosferę i fantastyczną współpracę zespołu. Serdecznie zachęcamy do obejrzenia obu produkcji oraz zdjęć do nowej płyty Thomasa Grotto. off}

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama