menu
Ogłoszenia ***  Sprzedawca New Balance  (Dam Pracę)  ***  Sprzedam naszyjnik Swarovskiego  (Sprzedam)  ***  Remont  (Usługi)  *** 

"Cisza Jak Ta" ambasadorem powiatu?

informacje kołobrzeg, cisza jak ta, powiatZespół "Cisza Jak ta", który nie mógł odebrać Pagaza Kultury, spotkał się dziś z Zarządem Powiatu. Dyskutowano o promocji kultury i to tej wysokiej.


"Cisza Jak Ta" została wybrana do nagrody przez kapitułę dziennikarską (dowiedz się więcej: przeczytaj). Muzycy nie mogli być na gali i dopiero dziś spotkali się z Zarządem Powiatu. Starosta Tomasz Tamborski pogratulował nagrody i przypomniał, że idzie za nią również wsparcie dla laureatów. Artyści narzekali, że zespół istnieje już wiele lat, ale w Kołobrzegu gościem na scenach jest rzadko, generalnie podczas słynnych urodzin, na które ściągają miłośnicy piosenki poetyckiej. Tamborski obiecał sprawę zmienić i dyskutował na temat możliwości zostania przez "Ciszę Jak Ta" ambasadorem powiatu. Zespół koncertuje dużo w południowej Polsce, jest oczekiwany wszędzie, tylko nie u siebie. Zarząd zaproponował, że laureaci Pegaza mogliby wystąpić chociażby podczas otwarcia Skansenu Morskiego.

 

informacje kołobrzeg, cisza jak ta, powiat

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.