Ogłoszenia ***  Sprzedawca New Balance  (Dam Pracę)  ***  Sprzedam naszyjnik Swarovskiego  (Sprzedam)  ***  Remont  (Usługi)  ***

"Cisza Jak Ta" ambasadorem powiatu?

informacje kołobrzeg, cisza jak ta, powiatZespół "Cisza Jak ta", który nie mógł odebrać Pagaza Kultury, spotkał się dziś z Zarządem Powiatu. Dyskutowano o promocji kultury i to tej wysokiej.

"Cisza Jak Ta" została wybrana do nagrody przez kapitułę dziennikarską (dowiedz się więcej: przeczytaj). Muzycy nie mogli być na gali i dopiero dziś spotkali się z Zarządem Powiatu. Starosta Tomasz Tamborski pogratulował nagrody i przypomniał, że idzie za nią również wsparcie dla laureatów. Artyści narzekali, że zespół istnieje już wiele lat, ale w Kołobrzegu gościem na scenach jest rzadko, generalnie podczas słynnych urodzin, na które ściągają miłośnicy piosenki poetyckiej. Tamborski obiecał sprawę zmienić i dyskutował na temat możliwości zostania przez "Ciszę Jak Ta" ambasadorem powiatu. Zespół koncertuje dużo w południowej Polsce, jest oczekiwany wszędzie, tylko nie u siebie. Zarząd zaproponował, że laureaci Pegaza mogliby wystąpić chociażby podczas otwarcia Skansenu Morskiego.

informacje kołobrzeg, cisza jak ta, powiat