menu
Ogłoszenia ***  Sprzedawca New Balance  (Dam Pracę)  ***  Sprzedam naszyjnik Swarovskiego  (Sprzedam)  ***  Remont  (Usługi)  *** 

Pegaz dla Eli Polak i "Ciszy Jak Ta"

informacje kołobrzeg, ela polak, cisza jak ta, pegaz kulturyGala Pegazów Kultury już za nami. Starosta Tomasz Tamborski wręczył statuetki tym, których wybrała Kapituła Dziennikarska: Eli Polak i zespołowi "Cisza Jak Ta".


Elżbieta Polak to postać, której nikomu przedstawiać nie trzeba. W tym roku obchodzi 30-lecie swojej pracy artystycznej. To niezwykle ważna postać jeśli idzie o pobudzanie i animowanie amatorskiego ruchu artystycznego w Kołobrzegu. Ona sama swoimi dokonaniami niespecjalnie się chwali, docenili ją za to dziennikarze, przyznając jej statuetkę pegaza. W kategorii twórca kultury, dziennikarze docenili zespół "Cisza Jak Ta". To ciekawa grupa, która na trwale zakorzeniła się na scenie piosenki poetyckiej. Pegaza otrzymali za swój dorobek w dziedzinie, która w naszym kraju jest niedoceniana. Piosenka poetycka nie przebija się na listy przebojów, za to niesie przesłanie, którego brakuje popowi. Ponieważ "Cisza" koncertowała dziś w Katowicach, a w niedzielę ma koncert w Krakowie, w imieniu zespołu nagrodę odebrała maskotka grupy - Grzegorz Stalmach.

Tegoroczną galę zaszczycił swoją obecnością Jan Kanty Pawluśkiewicz - kompozytor muzyki teatralnej i filmowej. W finale, publiczność zobaczyła spektakl "Klub Mężusiów" w reżyserii Andrzeja Rozhina. Wystąpili: Krzysztof Tyniec, Cezary Morawski, Jacek Kawalec, Bogdan Kaluch.Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.