Few Clouds

14 czerwca 2024
    Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna

VSDS Cuksy przed szansą na Złoty Aplauz

Dobre informacje docierają do nas z Konina, gdzie odbywa się 44 Międzynarodowy Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca. Kołobrzeska grupa VSDS Cuksy znalazła się w koncercie galowym tego najstarszego, największego i najbardziej prestiżowego festiwalu dla dzieci w Europie. Dziś wieczorem dowiemy się, który Aplauz (Złoty, Srebrny lub Brązowy) przywiozą do Kołobrzegu za układ „Coco” w kategorii inscenizacja taneczna street dance. Trenerami grupy są Magdalena Sokołowska, Damian Pilarski i Paulina Harris. Transmisję z koncertu galowego można oglądać dziś od godz. 19:00 na portalu "Wp.pl".