Scattered Clouds

8°C

Kołobrzeg

1 marca 2024    |    Imieniny: Antonina, Antoni, Albin
1 marca 2024    
    Imieniny: Antonina, Antoni, Albin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Gala Kultury w RCK, na deser Grzegorz Turnau

W Regionalnym Centrum Kultury im. Zbigniewa Herberta odbyła się coroczna Gala Kultury, która jest nie tylko świętem kultury, ale także okazją do podsumowań tego, co w mijającym powoli roku wydarzyło się w kołobrzeskiej kulturze.

W 2023 roku RCK zrealizowało 337 wydarzeń, w tym 110 koncertów, 55 spektakli, 7 festiwali, 9 wystaw, a także wyemitowano 49 filmów. Oczywiście, działalności, o której tu mowa, towarzyszą spotkania, warsztaty czy inne działa, związane również z obsługą nieprofesjonalnego ruchu twórczego. Z kolei w Laboratorium Kultury "Adebar" odbyło się 76 wydarzeń: koncertów, spotkań czy warsztatów.

Na deser, przed kołobrzeską publicznością wystąpił Grzegorz Turnau.reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama