Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

27 lutego 2024    |    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
27 lutego 2024    
    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Gwiazda RCK Pro Jazz, Nigel Kennedy, w wirztuozerskim wydaniu

14 edycja festiwalu RCK Pro Jazz w pełni. Dziś od przedpołudnia byliśmy świadkami jazzowych działań przy "Adebarze" i przy bindażu. Ale prawdziwy muzyczna uczta właśnie trwa. Na letniej scenie RCK na początku wystąpił z wirtuozerskim repertuarem Mike Parker’s Trio Theory. Ich muzyka tylko zaostrzyła apetyt kołobrzeskiej publiczności. Zresztą, ławki były wypełnione do ostatniego wolnego miejsca.

Finałem wieczornego koncertu jest występ uznawanego za jednego z najwybitniejszych żyjących skrzypków - Nigel Kennedy. Towarzyszyła mu, grająca na wiolonczeli, Beata Urbanek-Kalinowska. Kennedy przysłuchiwał się dzisiejszemu koncertowi i rozmawiał ze słuchaczami. Jest zresztą niezwykle otwartym człowiekiem, a ponieważ związał się z Polską, doskonale orientuje się w muzycznych gustach. Kto nie dotarł na tę muzyczną ucztę, może naprawdę żałować.reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama