Clear Sky

18°C

Kołobrzeg

24 czerwca 2024    |    Imieniny: Danuta, Emilia, Jan
24 czerwca 2024    
    Imieniny: Danuta, Emilia, Jan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Trwają warsztaty filmowe w Dźwirzynie

Rozpoczęły się warsztaty filmowe w ramach 20. Europejskiego Festiwalu Filmowego Integracja Ty i Ja w Dźwirzynie. Są one dedykowane osobom niepełnosprawnym, dając im szansę na odkrywanie i rozwijanie swojej pasji filmowej. To wspaniała
okazja, aby wziąć udział w procesie tworzenia filmu i podzielić się swoimi historiami z szerszą publicznością.

Podczas tych warsztatów, uczestnicy będą mieli możliwość uczyć się od doświadczonych filmowców, którzy pomogą im zdobyć nowe umiejętności w zakresie reżyserii, scenariusza, montażu i wielu innych aspektów tworzenia filmu. Będą mieli okazję współpracować z profesjonalistami, a także z innymi pasjonatami filmu, dzieląc się swoimi doświadczeniami i inspirując się nawzajem.

Ten innowacyjny program daje niepełnosprawnym osobom możliwość wyrażenia siebie poprzez sztukę filmową i pokazuje, że nie ma ograniczeń w realizacji swoich marzeń. Jest to piękny przykład integracji i równości, który inspiruje i zmienia społeczne postrzeganie niepełnosprawności.

Efektem spotkania będzie film, który zaprezentujemy we wrześniu, podczas inauguracji festiwalu. Film zostanie również udostępniony organizatorom Małych Festiwali Ty i Ja w Polsce. Merytoryczną pieczę nad warsztatami objął Eugeniusz Gordziejuk producent Studia Filmowego EGoFILM Grup, w Warszawie.


reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama