Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

25 czerwca 2024    |    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
25 czerwca 2024    
    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Biblioteka łączy mostami po raz kolejny

Miejska Biblioteka Publiczna im. Galla Anonima po raz kolejny zorganizowała Festiwal Między Mostami. M.in. o drapieżnikach w mieście opowiadał Dawid Karasiewicz. Był pokazy robienia serów i masła, a także naturalna apteka. Nie mogło zabraknąć warsztatów pszczelarskich. Od 17 do 19 odbędzie się koncert na rzeką. Impreza potrwa do niedzieli.

11 czerwca NIEDZIELA
11.00 - 12:30 „Przyrodyjki: o zwierzętach historyjki dla dużych i małych” – spotkanie dla dzieci i dorosłych – MARCIN KOSTRZYŃSKI
12.00 - 16.00 Rodzinne rękodzieło:
- Warsztaty roślinne – AGATA MACIEJEWSKA
- Warsztaty kaletnicze – KRZYSZTOF KOZAK
- Warsztaty tkackie – MAJKA ZIELIŃSKA
- Warsztaty kulinarne – ADAM MACIEJEWSKI
- Warsztaty pszczelarskie – PASIEKA BARTEK – HENRYK BARTCZAK
12.15 - 12.45 Pokaz tradycyjnego robienia serów i masła z degustacją – GOSPODARSTWO EKOLOGICZNE FRYKAS – CEZARY I EDYTA SZCZUPAK
13.00 - 14.00 „Zagrożenia i ochrona sów w Polsce” – prelekcja – DAWID KARASIEWICZ
14.00 - 16.00 „EkoBlabla” –MARCIN KOSTRZYŃSKI – wydanie specjalne programu „Z Wandą nie tylko wśród zwierząt”reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama