Broken Clouds

10°C

Kołobrzeg

13 czerwca 2024    |    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja
13 czerwca 2024    
    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Dzieci - Dzieciom koncert w RCK z okazji Dnia Dziecka

Wspaniałym koncertem "Dzieci-Dzieciom" z przebojami muzyki filmowej rozpoczęły się obchody Dnia Dziecka z RCK. Na scenie plenerowej Regionalnego Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta wystąpili uczniowie z Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Kołobrzegu, Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Białogardzie oraz ZPSM im. Grażyny Bacewicz w Koszalinie.

Koncert, który odbył się w dniu obchodów Dnia Dziecka, był niezapomnianym wydarzeniem, które dostarczyło wielu emocji i radości zarówno młodszym, jak i starszym uczestnikom. Uczniowie, pod opieką utalentowanych nauczycieli, wykonali znane i uwielbiane utwory muzyki filmowej, które zachwyciły publiczność.

Wspaniałe występy młodych artystów były dowodem ich niezwykłego talentu i pasji do muzyki. Każdy zespół zaprezentował się z wielką gracją i wirtuozerią, co spotkało się z gromkimi brawami zgromadzonej widowni.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama