Broken Clouds

10°C

Kołobrzeg

13 czerwca 2024    |    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja
13 czerwca 2024    
    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Wystawa prac uczniów Ekonoma w "Adebarze"

W ramach szkolnego projektu „Przystanek sztuka” uczniowie Zespołu Szkół Ekonomiczno – Hotelarskich im. Emilii Gierczak w Kołobrzegu mieli za zadanie wybrać obraz profesjonalnego artysty-malarza, który budzi ich szczególne emocje, intryguje lub skłania do refleksji. Następnie wykonywali fotografię zainspirowaną tym dziełem. Zdjęcia musiały być przez nich starannie zaaranżowane z dbałością o wszystkie detale. Mogły być kopią obrazu albo swobodną interpretacją z elementami groteski, karykatury. Pomysłowość, kreatywność, nieograniczona wyobraźnia oraz dowcip zrobiło tak duże wrażenie na szkolnej kapitule konkursowej, że postanowiono pokazać prace uczniów szerszemu gremium. Dzięki wsparciu i nieocenionej pomocy Pana Krzysztofa Landsberga prace zostały wydrukowane i wyeksponowane w kołobrzeskim Laboratorium Kultury Adebar. Serdecznie zapraszamy do podziwiania pracy uczniów kołobrzeskiego „Ekonoma” od 25.05 do 09.06.2023 r.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama