Few Clouds

12°C

Kołobrzeg

14 czerwca 2024    |    Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna
14 czerwca 2024    
    Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Wystawa "Debiuty 2023" już otwarta [foto]

W piątkowy wieczór odbyła się wystawa pod tytułem "Debiuty 2023". Wystawa "Debiuty 2023“ jest pokazem nowo przyjętych pasjonatów sztuki do Stowarzyszenia Artystów - Grupa Kołobrzeg. To, co te osoby łączy, to miłość do poszczególnych dyscyplin plastycznych (na ogół jest to malarstwo) oraz pasja - wykonywania dzieł w technice oleju, akrylu i innych technik wodnych, jak również fotografii. Każda z prezentowanych osób ma swoje ulubione tematy i gamę kolorystyczną, co stanowi o różnorodności ekspozycji.

I chociaż tytuł wystawy brzmi "Debiuty 2023" to w gronie prezentowanych twórców są osoby, które debiut swój miały wiele lat temu, a obecnie są już twórcami znanymi i uznanymi na rynku sztuki. Dlatego też debiut ten trzeba zaliczyć jako debiut w obrębie SA - GK.

Pokazywane dzieła są zróżnicowane co do umiejętności i poziomu wykonania ich przez artystów. Jednym z celów tej wystawy jest pokazanie na jakim etapie znajdują się autorzy, co w przyszłości umożliwi publiczności i członkom Stowarzyszenia śledzenie i obserwowanie postępów jakie czynią poszczególni twórcy.

Autorzy:

Anastasiya Markovych
Aneta Dawid
Karolina Szymańska
MarekSzczepaniak
Cezary Kalinowski
Piotr Wierejko
Przemysław Dawid

Zapraszamy do obejrzenia wystawy w Galerii Sztuki Współczesnej w dniach 13.05. - 17.06.2023 r.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama