Overcast Clouds

10°C

Kołobrzeg

3 marca 2024    |    Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan
3 marca 2024    
    Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

helena leźnickaW Galerii Sztuki Współczesnej odbył się kolejny udany wernisaż. Tym razem Dariusz Kaleta zorganizował wystawę debiutującej kołobrzeżanki - Heleny Leźnickiej, specjalizującej się w malarstwie na tkaninie. Publiczności zaprezentowane zostały dzieła geometryczne, tkaninę, malarstwo i rysunek. Wystawa będzie czynna do 7 marca.


Helena Leźnicka w 2006 roku ukończyła studia licencjackie na Wydziale Artystycznym, kierunek malarstwo na tkaninie w Wyższej Szkole Umiejętności Społecznych w Poznaniu. W następnym roku uzyskała tytuł magistra sztuki ukończywszy Wyższą Szkołę Sztuki Stosowanej w Poznaniu. Brała udział w wystawach zbiorowych:
- Gdansk 2007 – "Polski Jedwab Malowany" ("VII Nadbałtyckie Triennale Miniatury Tkackiej" i "Międzynarodowe Triennale Tkaniny" w Łodzi)
- Kłopotowo 2007 - plener i wystawa plenerowa podczas VI Międzynarodowej Konferencji Naukowej " Dzieje wsi pomorskiej".
W styczniu 2008 wstąpiła do Stowarzyszenia Artystów - Grupa Kołobrzeg.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama