Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

23 kwietnia 2024    |    Imieniny: Jerzy, Wojciech
23 kwietnia 2024    
    Imieniny: Jerzy, Wojciech

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Maria Peszek odwiedziła bibliotekę

Wokalistka, autorka tekstów i performer - Maria Peszek, była gościem Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Galla Anonima w Kołobrzegu. Okazją do spotkania z czytelnikami była trasa promocyjna jej najnowszej książki "Naku*wiam zen". Materiał do publikacji zbierany była 2 lata. Kolejne 4 lata autorka pracowała nad książką. Rozmawiając z ojcem, uświadomiła sobie, że jest do niego podobna. - Głównie, jeśli chodzi o taką radość życia, siłę życia, której nic nie jest w stanie stłamsić. Żadne przeciwności nie są w stanie wygrać z tym. Zobaczyłam też, że poczucie humoru, które, być może cechą Marii Peszek mało artykułowaną, jest i może być nieprawdopodobną siłą - podsumowała Maria Peszek dla "Dzień Dobry TVN".

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama