Broken Clouds

22 maja 2024    |    Imieniny: Julia, Wiesława, Helena
22 maja 2024
    Imieniny: Julia, Wiesława, Helena

Już nie "Rock nad Bałtykiem", ale RoCK Festiwal. Fani cięższych dźwięków mogli świetnie pobawić się przy czymś mocniejszym, oczywiście muzycznie...

Wielu już przywykło, że scena w amfiteatrze kojarzy się nierozerwalnie z festiwalem Sunrise. Ale tym razem do kołobrzeskiego amfiteatru powróciło mocne uderzenie, sięgając do tradycji z początku lat 80-tych. W ubiegłym roku na scenie przy RCK odbył się "Rock nad Bałtykiem", było sporo pretensji i problemów. W tym roku Regionalne Centrum Kultury wypracowało formułę RoCK Festiwalu i po pierwszym dniu można powiedzieć, że pomimo padającego deszczu, który przeczekano, był to strzał w przysłowiową dziesiątkę.

Przed kołobrzeską publicznością wystąpił zespół WC, The Car Is On Fire i Cool Kids Of Death. Na koncercie Armii i T.Love, był komplet publiczności. To mówi samo za siebie. Dziś od godziny 16.00 drugi dzień RoCk Festiwalu. Zagrają: Kwadrans, Twyft, Nieporozumienie, Demesis, Care Not, BiFF, Natu, Abradab.

Fot. Leszek Karkut
www.nemezis.org