Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

21 kwietnia 2024    |    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
21 kwietnia 2024    
    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Sukces młodej wiolonczelistki

W Kowalewie Pomorskim odbył się VIII Ogólnopolski Konkurs Wiolonczelowo-Kontrabasowy. W konkursie wzięli udział młodzi wiolonczeliści i kontrabasiści z całej Polski. Komisja konkursowa w składzie: prof. dr hab. Renata Marzec, dr Ewa Witczak, mgr Kinga Bubel, lic. Monika Moszczyńska, oceniająca prezentacje młodych wiolonczelistów, przyznała III miejsce młodej kołobrzeskiej wiolonczelistce Michalinie Herbowskiej.

To niejedyne wyróżnienie dla kołobrzeżanki. W zeszłym miesiącu komisja w składzie: dr hab. Tomasz Szczęsny, dr hab. Tomasz Lisiecki, mgr Arkadiusz Szydło i mgr Piotr Więcław, przyznała Michalinie I miejsce na IV Międzyregionalnym Konkursie Wiolonczelowym w Gorzowie Wielkopolskim. Michalina swój program konkursowy zagrała „koncertowo", zachwycając komisję i otrzymując gromkie brawa publiczności. Do konkursu młodą wiolonczelistkę przygotował Wiktor Cisoń z ZPSM w Koszalinie, natomiast przy fortepianie towarzyszyła jej Dorota Kuryło.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama