Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

28 maja 2024    |    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
28 maja 2024    
    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

"Najważniejsza" - nowa książka Jana Śleszyńskiego

Jan Śleszyński wydał ostatnią część swojej trylogii, opowiadającej historię młodego Michała, który jako mieszkaniec Kołobrzegu mierzy się z perypetiami losu, poszukując miłości. Do tej pory, ukazała się książka "Czyszczenie broni" oraz "Przepustka od Pana Boga". Ta ostatnia, doczeka się wersji w postaci audiobooka. Trzecia książka, "Najważniejsza", ukazała się właśnie drukiem i zamyka serię, która w ciągu ostatnich lat towarzyszyła czytelnikom. "Opowieść o późnym PRL-u: klimatyczna, mocna i prawdziwa. Przedstawia burzliwy czas przemian ustrojowych w 1989 roku. Opisuje rzeczywistość pełną absurdów i niedorzeczności, a w tym wszystkim ludzi, którzy na przekór wszystkiemu próbują po prostu być szczęśliwi. „Najważniejsza” to poruszająca opowieść o wierności, zaufaniu i sile jaką daje prawdziwa miłość" - czytamy w opisie wydawniczym. Jak mówi Jan Śleszyński, książka opisuje kołobrzeską rzeczywistość w okresie transformacji, upadek zakładów pracy, handel ze słynnych szczęk. W tej rzeczywistości muszą odnaleźć się bohaterowie powieści. Książkę można kupić w kołobrzeskich księgarniach oraz w internecie. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama