Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

13 kwietnia 2024    |    Imieniny: Ida, Hermenegilda, Przemysław
13 kwietnia 2024    
    Imieniny: Ida, Hermenegilda, Przemysław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Kielar: ceny biletów nie wzrosną jak ceny gazu i prądu [audio]

Prezydent Anna Mieczkowska oraz Tadeusz Kielar, dyrektor Regionalnego Centrum Kultury, zaprezentowali dziś program kulturalny w Kołobrzegu na najbliższy kwartał i kolejne miesiące. Zacznie się koncertem zespołu "Muchy", a potem będą zajęcia feryjne. Wszystko jest dość mocno uzależnione od reżimu sanitarnego. Poza sezonem, jak przypominała prezydent Anna Mieczkowska, oferta RCK jest dostosowana generalnie do potrzeb kołobrzeżan i tak też jest tym razem. Ponadto, dziennikarze pytali podczas konferencji prasowej o ceny biletów. Jak zapewniał dyrektor Kielar, choć ceny gazu i prądu determinują wzrost działalności kołobrzeskiego centrum, to ceny biletów nie będą wzrastać w takim tempie. Więcej w materiale audio.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama